Young Living
Aroma Life
Aroma Life
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Een verfrissende blend met een kruidig en houtachtig karakter
Aroma Life™ van Young Living is een zorgvuldig samengestelde etherische olieblend met een frisse, kruidige en houtachtige geurbeleving. De combinatie van hoogwaardige etherische oliën zorgt voor een aangenaam en verfijnd aroma dat perfect past binnen je dagelijkse aromatherapieroutine.
Het karakteristieke geurprofiel combineert frisse, kruidige en warme houttonen tot een harmonieuze blend die zowel thuis als op het werk gewaardeerd wordt. Gebruik Aroma Life™ in een diffuser om een aangename geur in huis te verspreiden of verdun de blend met een geschikte draagolie voor plaatselijk gebruik volgens de aanwijzingen op het productetiket.
Aroma Life™ wordt geproduceerd volgens de Seed to Seal®-kwaliteitsbelofte van Young Living. Dit betekent dat uitsluitend zorgvuldig geselecteerde ingrediënten worden gebruikt en dat het volledige productieproces voldoet aan hoge kwaliteitsnormen.
Kenmerken
- Exclusieve etherische olieblend van Young Living
- 100% pure etherische oliën
- Fris, kruidig en houtachtig aroma
- Geschikt voor gebruik in een diffuser
- Kan verdund plaatselijk op de huid worden aangebracht
- Ideaal voor dagelijks gebruik
- Geproduceerd volgens de Seed to Seal®-kwaliteitsbelofte
Geurprofiel
Aroma Life™ heeft een fris en kruidig geurprofiel met warme houtachtige ondertonen. De combinatie zorgt voor een krachtige, verfijnde en uitgebalanceerde geurbeleving.
Gebruiksaanwijzing
Voeg 3 tot 5 druppels toe aan een diffuser om een frisse en aangename geur te verspreiden. Voor plaatselijk gebruik altijd verdunnen met een geschikte draagolie en gebruiken volgens de aanwijzingen op het productetiket. Vermijd contact met de ogen en andere gevoelige lichaamsdelen.
Waarom kiezen voor Aroma Life™?
- Hoogwaardige etherische olieblend van Young Living
- Verfrissend en kruidig geurprofiel
- Geschikt voor dagelijks gebruik
- Veelzijdig te gebruiken in een diffuser of verdund op de huid
- Samengesteld uit zorgvuldig geselecteerde etherische oliën
- Geproduceerd volgens de Seed to Seal®-kwaliteitsbelofte
Veelgestelde vragen
Hoe ruikt Aroma Life™?
Aroma Life™ heeft een frisse, kruidige en houtachtige geur met een verfijnde en krachtige aroma-ervaring.
Kan ik Aroma Life™ in een diffuser gebruiken?
Ja, Aroma Life™ is uitstekend geschikt voor gebruik in een ultrasone diffuser.
Kan ik Aroma Life™ op mijn huid gebruiken?
Ja, verdun de blend altijd met een geschikte draagolie en gebruik deze volgens de aanwijzingen op het productetiket.
Wanneer wordt Aroma Life™ vaak gebruikt?
Aroma Life™ is geschikt voor dagelijks gebruik en wordt veel gebruikt om een frisse en aangename geurbeleving in huis of op de werkplek te creëren.
Ingrediënten
Etherische oliën van Cypress (Cupressus sempervirens), Marjoram (Origanum majorana), Helichrysum (Helichrysum italicum), Ylang Ylang (Cananga odorata), Lavender (Lavandula angustifolia), Peppermint (Mentha piperita) en andere zorgvuldig geselecteerde etherische oliën.
De ingrediënten kunnen door de fabrikant worden gewijzigd. Raadpleeg altijd het productetiket voor de meest actuele ingrediëntenlijst.
Productwaarschuwingen
- Uitsluitend voor uitwendig gebruik.
- Buiten het bereik van kinderen bewaren.
- Altijd verdunnen met een geschikte draagolie vóór plaatselijk gebruik.
- Vermijd contact met de ogen, de binnenkant van de oren en andere gevoelige lichaamsdelen.
- Stop het gebruik bij huidirritatie of een ongewenste reactie.
- Raadpleeg een arts of medisch deskundige vóór gebruik tijdens zwangerschap, borstvoeding, bij medicijngebruik of bij een bestaande medische aandoening.
- Door de aanwezigheid van pepermunt wordt voorzichtigheid geadviseerd bij gebruik bij jonge kinderen.
- Bewaar op een koele, droge plaats en buiten direct zonlicht.
Share
